Sleva
Luxusní čalouněná pohovka Born

Luxusní čalouněná pohovka Born

14756,00 11005,00

VYBRAT VARIANTU A BARVU

Katalogové číslo: 2736. Kategorie: , , .

Popis produktu

Luxusní rozkládací pohovka je díky pevné konstrukci a použití odolného potahového materiálu vhodná na každodenní spaní. Elegantní nožky a zaoblené linie znásobují pocit pohodlí. Po rozložení sedačky vznikne ložná plocha o rozměrech 194 x 135 cm.
Součástí pohovky je praktický úložný prostor, ideální na uschování lůžkovin. Široká paleta barev potahových látek umožňuje zvolit si vhodné provedení pro váš interiér, aby ladilo s ostatním vybavením obývacího pokoje.
Nezbedné dětské prstíky, domácí mazlíček i chvilková nepozornost kohokoliv z rodiny při pochutnávání si na dobrém jídle mohou pro potah znamenat doslova zkázu. Ne však při použití omyvatelných potahových látek Magic Home, o jejichž úžasných vlastnostech se můžete přesvědčit v článku s videem. Široká paleta odstínů umožňuje zvolit si provedení, které harmonicky zapadne do celkového barevného ladění interiéru.
Výnos si můžete přiobjednat.
Rozměry pohovky:

šířka: 217 cm
výška: 82 cm
hloubka: 94 cm

Ložná plocha: 194 x 135 cm

  • Běžná cena: 14756 Kč
  • Cena v akci: 11005 Kč

 

Ověřit cenu v akci

Luxusní čalouněná pohovka Born je skladem (může se jednat o externí sklad) a u vás může být již za 17 dní.

Sedačka je dostupná v mnoha barevných odstínech a typech čalounění – vybírat můžete potahové látky, ekokůži nebo omyvatelné látky.

Další informace pro produkt Luxusní čalouněná pohovka Born, jako je montážní návod, přesné rozměry a další informace zjistíte na stránkách prodejce. Podrobnosti k sedačce

Dopravu je možné objednat pro města Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice …, ale i všechna ostatní města v celé České republice.

Přejít do obchodu